| anonim_4396 a întrebat:

Cum sa fac muschi fara sala?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| viorel2c a răspuns:

Mananci spanac.

366 răspunsuri:
| cucu93 a răspuns:

Fa flotari genoflectiuni si abdomene in fiecare seara 4 seri de cate 10 din fiecare dupa fiecare saptamana fa cu 5 mai mult

| SeByTzZzA a răspuns:

Poi fa ca mine : 6 ani de box, 1 an de k1 si 5 luni de baschet si o sa vezi ce corp o sa obtiwinking incearca ni mori

| dragan8186 a răspuns:

Cum fac maschi la maini

| Bajureanu_Vladut_Adrian_1994 a răspuns:

Cum as putea sa fac moschi in 4 zile?

| Yonut_Alberto_1996 a răspuns:

Bay fratylor cum faci muschy may repede fara sala ca sala o dam si noi la o parte si facem si noy flotary gestury din asteahappy