| anonim_4396 a întrebat:

Știe cineva cât timp stai fără mergi după operația de extragere a materialului de osteosinteza? Va mai trebui să fac recuperare dacă am avut surub?
Acum o lună mi-am fracturat piciorul și a trebuit să îmi fac o operație. Mâine mă duc la spital și s-ar putea să îmi scoată șurubul(încă nu știu exact)
Aș vrea răspunsuri de la persoane care au trecut printr-o situație de genul sau care cunosc persoane care au trecut prin așa ceva, deoarece nu vreau să fiu prost informată.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| Enea_Tomita_1996 a răspuns:

Sa bage o piulita si sa te lase asa.

| anonim_4396 explică (pentru Enea_Tomita_1996):

Să îți pună si ție un creier zic laughing