| Mildly a întrebat:

Vreau si eu un cod Webkinz, fara sa-mi cumpar animalut! Ma puteti ajuta dau funda MARE!

5 răspunsuri:
| mamarutza12 a răspuns:

Poti sa iti faci cont de proba, dar nu poti sa te joci prea mult, sau am vazut la inmedio coduri webkinz fara jucarie( cam 7 lei) dar iti pica un animal la intamplare.
fantomita, acelea la 10-12 lei sunt lil'kinz...si pe webkinz sunt minusculi, de-abia ii vezi pe ecran!

| Fantomita a răspuns:

Spun de acum ca nu iti voi spune un cont dar te rog citeste.Cred ca multor utilizatori nu le place ca "cersesti" in ghlimele un cont de webkinz.Un WebKinz este 10-12 lei asa am vazut eu.
Toate cele bune

| RobertaIulia a răspuns (pentru Fantomita):

Ai dreptate un webkinz la promotie 12 lei

| Anyta2000_8367 a răspuns:

Cred ca ai putea sa iti faci un cont de proba care dureaza 2 luni.Intra pe www.webkinz.com si da la cont de proba.Succes!

| Mildly explică:

Am cont de proba dar nu pot face prea multe pe el. daca insa aveti un cont webkinz care nu va trebuie sau nu va place jocul va rog din tot sufletul sa mi-l dati mie:*