| Alexandrutzzaly a întrebat:

ma numesc alexandra am 1.63m si 47-48 de kg si vreau sa dau din burtica si din pulpe jos din buritca am dat dar din pulpe nu pot da si nu mananc dulciuri mananc doar 1 pe zi prajeli nu mananc dar in schimb mananc paine dar nu foarte multa fac sport alerg m-am dat cu rolele cu bicicleta nu de toate in fiecare zi ma plimb alerg si tot nu sclabesc imi puterti recomanda ceva!
Dau funda!:*

Răspuns Câştigător
| ionutzgadja18 a răspuns:

Esti bine cum esti! Daca vrei un sport acesta este inotul! Dar eu iti recomand sa ramai asa.

7 răspunsuri:
| WR104 a răspuns:

Http://dietapentrutine.blogspot.com
Aici gasesti ce trebuie sa mananci si ce nu, daca vrei poti face si ceva exercitii.
Succes!

| MihaiGe a răspuns:

Du-te la sala si fa exerciti de aerobic, sau de tae-bo.
Bafta la slabit!

| Alexandrutzzaly explică (pentru MihaiGe):

Am facut, am facut si dans sportiv, balet si chiar si acum mai fac :p

| Razorsharp a răspuns:

Pai sa stii in primul rand ca slabirea dureaza, mersul cu rolele si regimul nu sunt suficiente. Grasimea de la burta si pulpe se duce cel mai greu, iti recomand sa faci serii de abdomene si genoflexiuni. Fa cat mai multe abdomene si genoflexiuni poti, in 3 serii macar, de mai multe ori pe zi. Iti recomand si flotarile. Uita-te si la clipul asta, poti sa cauti si altele pe net http://www.youtube.com/watch?v=4WZgL0uBRQc

| Alexandrutzzaly explică (pentru Razorsharp):

Mersi mult dar abdomenele m-au ajutat mereu la burtica dar la pulpe........si in fiecare seara fac asta