| KentmanxD a întrebat:

E adevarat ca in anul 2025, o sa avem masinii care vor zbura? O sa mai existe tehnologii ca gen: PC, TELEVIZOARE TABLETE SI ETC? Vreau un argument bun! Ofer funda

Răspuns Câştigător
| Metalheadforever666 a răspuns:

Nu cred ca pana in anul 2025 vom avea masini care vor zbura, poate in anul 2050 sau mai incolo.O sa mai existe PC-uri, televizoare, tablete etc. pentru ca nu sunt studii sau speculatii care arata ca in viitorul apropiat aceste tehnologii vor disparea si pe langa asta, nu exista si nici nu s-au planuit alternative pentru dispozitivele astea.

11 răspunsuri:
| polo97 a răspuns:

Pana vor zbura masinile poate va zbura porcu daca te sui pe el si i dai viteza

suntserios
| suntserios a răspuns:

Cum din 2006 pana azi nu s-a schimbat radical tehnologia nu se va schimba radical nici in urmatorii 10 ani

| KanezuY a răspuns:

Nu cred ca o sa zboare masini.Da o sa mai existe televizoare, tablete etc...

| Evolution a răspuns:

Ce intrebare... deja sunt masini zburatoare, drone etc.
Si in 2025 logic ca vom avea pc, televizoare tablete etc... doar ca mult mai performante, probabil se vor inventa si televizoare care iti vor face clatite rolling on the floor)

| SummerTrip a răspuns:

Tehnologia este in dezvoltare. Sigur ca Pc-urile, tabletele, televizoarele vor continua sa existe. Dar anul 2025 e relativ aproape si chiar daca vor aparea masinile zburatoare, fi sigur ca va fi ceva de testare si nu o sa fie in Romania sau asa.

| KentmanxD explică:

Da vreau un raspuns complex daca va mai exista masiniile astea normale zic

Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Bill Gate, inainte de a pleca de la Microsoft, a declarat ca sunt tehnologii in seif care daca ar fi scoase la lumina ar da peste cap lumea calculatoarelor. Tot asa in toate domeniile. In Romania exista in circulatie masina care merge cu apa dar nu vrea s-o fabrice nimeni ca isi pun in cap lumea petrolului care-i o mafie internationala.
Masini care zboara sunt: https://www.google.ro/#q=masini+zburatoare
Tehnologiile apar din ce in ce mai rapid. Dar sa nu se mai circule cu masinile pe pamant ar fi prea devreme. Tot asa si celelalte electrocasnice. Exista un timp de intarziere (remanenta) datorita faptului ca nu toti oamenii isi permit ce-i mai nou.

Salontanul
| Salontanul a răspuns (pentru polo97):

Ma mir ca spui asa! Tinerii sunt, de obicei, mai deschisi la nou.

| octav005 a răspuns (pentru KentmanxD):

Normal ca va exista masinile normale cele cu benzina. deja este inventata de ceva ani masina care merge cu apa sute de km. imaginezati ce vor face magnatii de petrol din care se face benzina, daca erau cele cu apa? aveau perderi de mii de miliarde de euro. perolul este la putere si va fi si peste 100 de ani.

| UnBroken2016 a răspuns:

Eu stiam ca pana in 2020 vor fi 2 milioane de masini pe curent electric in UK. Pana la masini zburatoare, mai e multa fasole de mancat.

| KentmanxD explică:

O sa mai astept si alte raspunsuri si dupa dau la cel care merita