| FunTHX200mc a întrebat:

Am un laptop cu amd radeon hd 7670m si as vrea sa fac overclock. Nu prea stiu cat de mult sa setez clock speed la fiecare categorie. Este sigur sa fac overclock, si daca da cat?

4 răspunsuri:
| K0sti a răspuns:

Cand o sa reusesti sa faci overclock la laptop, sa ne anunti si pe noi!

| FunTHX200mc explică (pentru K0sti):

Am vazut pe net cum se face doar ca nu stiu cat de mult. App se poate la amd si pe laptop.

| Jipa95 a răspuns:

Nu poti face OC componentelor unui laptop. Bios-ul este limitat de aceea!

| FunTHX200mc explică (pentru Jipa95):

Poti sa faci overclock la placi video amd pe laptop. Am vazut pe net dar imi e frica sa nu prajesc laptop-ul.