| SivanCosmin a întrebat:

Daca schimb placa de baza si procesoru imi va ramane Windowsul intact si ce am in D?

9 răspunsuri:
| sltlp a răspuns:

Salveaza. Dupa ce schimbi placa de baza sistemul de operare o sa fie cel mai probabil "incapabil" sa mai porneasca.

| K0sti a răspuns:

Ce ai in D da, windows-ul NU! trebuie reinstalat. Daca schimbai numai procesorul nu, dar daca schimbi placa trebuie, ca nu o sa mai porneasca!

| Jipa95 a răspuns:

Intotdeauna cand schimbi o componenta a calculatorului mai ales placa de baza, windows-ul de pe hdd nu va recunoaste noul hgardware, si va trebuii sa iti reinstalezi windows-ul.

Bft!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sigur.Datele sunt stocate in hard disc, nu in procesor sau placa de baza.

| DataSoft a răspuns:

Da!

| floryn1993 a răspuns:

Ramane intact

| angemon500 a răspuns:

Salveazale pe un stick sa fi sigur

| dghjhfgk a răspuns:

Nu iti va rămâne. Va trebui sa ti-le salvezi

| Dana_Ari_B._1999 a răspuns:

NU