| ydod a întrebat:

11.11.2011 Sfarsitul lumii?

38 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu cred in prostiile de la tv. si daca chiar va veni nu avem ce sa facem asta e dar nu te speria ca nu o sa sentample chiar in ziua aia nau de unde sa stie data fixa si ora fixa

| ᎦʉɮȤҿℜθ a răspuns:

Eu nu cred ca vine si chiar daca vine, scap de ultima zi de scoala(du-te ma cu scoala glumeam) ce FAAACEEEEMM? stiu ma la vecini si caut o tipa laughing DECI NU O SA VINA MAINE PAREREA MEA straight face

| DfakfLaf a răspuns:

Daca atunci va fi eu iti dai 100000000000000$

| Bubulutsaa a răspuns:

Neah.laughing stiu ca s`a intamplat ceva rau atunci la 11 :11 parca am luat o nota proasta sau ma`m certat cu cineva...in finee, nu mai stiu...

| Bubulutsaa a răspuns (pentru ydod):

Euuu

| ydod explică (pentru Bubulutsaa):

Bene... da raspunde-mi la intrebarea aia cu sinonim pentru carte happy

| Bubulutsaa a răspuns (pentru ydod):

Ma uit acum

| Bubulutsaa a răspuns (pentru ydod):

Cum e intrebarea? ca n-o gasesc.