| raul_1089 a întrebat:

Chiar e adevarat ca a murit phoebe tonkin

Răspuns Câştigător
| Diva a răspuns:

Se pare ca nu a murit. E doar o gluma de prost gust

244 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sincer...nu cerd ca a murit ...sunt doar niste glume proaste. din h2o mie de ea imi placea ...NU CRED CA A MURIT

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu, nu are cum asa ca nu mai fa pe prostul

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sigur ca nu a murit... e gluma de copcii de clasa 1

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

nu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu...nu e adevarat...Este o tampenie... Daca a murit atunci cine face episoadele din h2o sezonul 3? ...Eu cred ca e o gluma nesarata.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

NU ASTA E RASPUNSUL MEU DAR... SE SPUNE CA A MURIT INTR-UN ACCIDENT SAU DE CANCER...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Claire holt
in primul rand, ea e o idioata, si nici macar nu stie sa innoate! nu ar fi rau daca ea ar muri laughing dar, fiindca e o proasta, hai sa o crutam! uff! tatal meu o cunoaste si zice ca s-ar putea sa fi murit (era cu ea cand s-a intamplat ce o a va povestesc):erau intr-o casa parasita de multi ani, si el a vazut o umbra langa phoebe, si vroia sa fuga, a vrut sa o traga de mana ca sa vina dupa el si... cand s-a intors in spre ea... a gasit-o moarta pe jos plina de sange. A masi deschis o data ochii, si a spus:Sunteti niste prosti, astia care cititi k e o farsa de la denissa589 phbbbbtphbbbbtphbbbbt laughinglaughinglaughinglaughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da chiar a murit a anuntat l stiri in sidney pe 12 august amurit phoebe tnkin fiindca se droga foarte mult si fuma imi pare rau ca a murit

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poate ca a murit dar nu se stie
am cautat si mi-a dat ca a fost calcata de o masina...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu cred.:d am aflat si eu de la o colega .ca a murit calcata de masina... dar sper ca nu.ptca e idolul meu:*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu nu cred ca a murit
nu sunt sigura pentru ca unii spun ca a murit de cancer iar unii spun ca a murit intr-un accident

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu a murit sunt doar niste zvonuri. si mie mi-a spus o fata la scoala si am fost asa de trista incat m-am informat mult.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cei care spun ca murit sunt CEI MAI PROSTI OAMENI DIN LUME! phoebe tonkin nu a murit!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce e cu tine frate?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu a murit... Ce prostii sunt si astea? Ati innebunit? Cine a spus asta e un mare nebun. Hei?! Sunt o gramada de fani care chiar cred ca a murit si sun dezamagiti! nu mai faceti glume de prost gust!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da a murit pentru-ca nu se mai dau episoade noi

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E o mare prostie asta pentru ca ea nu a murit! Daca n-ai aflat pana acum ca nu e adevarat.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nnnnnnnnnnnnnnuuuuuuu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sper ca nu este adevrat

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu a murit. astea nu ma sa si bata joc de pohebe tonchin stiu ei sa faca cel mai bine

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu mi-a spus o prietena

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da da...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu a murit

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ea nu a murit dar acum se spune ca claire holt as emma a murit intr-un accident de masina

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu a murit pheobe tonkin deoarece episoadele din sezonnul 3 din h2o s-au terminat din ferbruarie si eu m-am intors recent din australia si am vazut-o! sper sa ma credeti! mam bronzat si am facut poze cu ea

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu cred ca nu ar fi murit ea este preferata mea din h2o si mam si dus anul trecut la prezentarea ei de moda si era vie nu-ti face griji e vie

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu amurit

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu! Pt. ca am vazut-o aparand in sezonul 3!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da