| anonim_4396 a întrebat:

Care a fost cea mai ferma si drastica decizie pe care ati luat-o vreodata? Eu mi-am facut toata tema la limba matematica, fara sa sar niciun exercitiu si fara sa arunc nici cea mai mica privire la sfarsitul cartii, dupa rezultate. Stiti de ce-am facut asta? Pentru ca n-am avut tema.

38 răspunsuri:
| 六兆年と一夜物語 a răspuns:

A fost atunci când m-am hotărât să devin asasin.

| єχcєєℓ a răspuns:

Limba matematică?laughing
Apropo văd că-ți place poza pe care am ales-o euhee hee

Și ca să-ți răspund la întrebare.M-am culcat fără să mă spăl pe dinți într-o seară...

| ww2Totenkopf a răspuns:

Eu m-am trezit brusc, din cauza unei trompete.Era cald afara, toti erau costumati in haine de camuflaj, inclusiv eu. Dupa 3 km de alergat, ne-a pus sa mergem prin desert, unde am fost intampinati de niste teroristi cu mitraliere.Ce sa fac acum?

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru єχcєєℓ):

Da, imi place la nebunie.

thinking Nu te-ai spalat pe dinti?! RUSINE!

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru 六兆年と一夜物語):

Esti asasin?

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru ww2Totenkopf):

Culca-te la loc!

| ww2Totenkopf a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu pot! Suntem incercuiti si am fost impuscat in bratul stang si in abdomen!

| єχcєєℓ a răspuns (pentru anonim_4396):

Ce era să fac dacă nu mai aveam pastă de dinți?

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru ww2Totenkopf):

Moarte placuta!

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru єχcєєℓ):

Imprumutai si tu de la... ma abtin.

| ww2Totenkopf a răspuns (pentru anonim_4396):

Numai eu am supravietuit, acum m-au legat de un camion si daca nu tin pasul durere mare iese.

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru ww2Totenkopf):

:bd

| ww2Totenkopf a răspuns (pentru anonim_4396):

Acum m-au pus sa stau cu fata la un zid plin se sange.

| 六兆年と一夜物語 a răspuns (pentru ww2Totenkopf):

Într-o dimineaţă, la mătuşămea, verii mei au dat butna în cameră şi au început să dea cu lingurile de metal în oale şi să bată capacele, ca să mă trezească.
Iar într-o dimineaţă, în tabără, băieţii au dat buznaurlând la noi în cameră.
De ce nimeni nu mă lasă niciodată să dorm?

| ww2Totenkopf a răspuns (pentru 六兆年と一夜物語):

In acest moment, pariezi ca nu stai cu fata la un zid plin de sange, cu 10 teroristi in spatele tau, inarmati cu ak-47.

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru ww2Totenkopf):

Asta e scarbos...

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru 六兆年と一夜物語):

crying Tu mi-ai spanzurat ursuletul! crying

| ww2Totenkopf a răspuns (pentru anonim_4396):

Au tras 30 de gloante in mine, dar inca sunt viu.Crrr

| anad a răspuns:

Sa nu mai raspund la intrebarile din aceasta categorie care a devenit un chat de infantilisme si indemnuri la ucis, de creat compuneri si desene de gradinita! Aleluia!

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru ww2Totenkopf):

*nu vreau sa moara*

Sunt doar 30 de gloante! De-ai muri odata, sa scap de tine!

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru anad):

1. NU ai NICIUN drept sa vorbesti asa despre T/A.
2. Te bagi ca musca-n lapte, ca sa nu zic altceva.
3. Tocmai ai facut-o.

| ww2Totenkopf a răspuns (pentru anonim_4396):

Cand eram tanar fecior, eram mare vanator,
Dar acum eu sunt vanat si la oua numarat.

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru ww2Totenkopf):

rolling on the floor Atat de comic, ca de obicei! rolling on the floor

| 六兆年と一夜物語 a răspuns (pentru anonim_4396):

Eu nu aş omorî niciodată un ursuleţ pe pluş şi nici un ursuleţ adevărat. Crede-mă! Le iubesc!

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru 六兆年と一夜物語):

Atunci cine a fost? :-s

| Speed99 a răspuns:

M-am pierdut la " limba matematica "

| anad a răspuns (pentru anonim_4396):

Argumente doar de pe aceasta pagina: "teroristi cu mitraliere", "am fost impuscat ", "Esti asasin","Moarte placuta! ","m-au legat de un camion "," plin se sange"," 10 teroristi in spatele tau, inarmati cu ak-47", "mi-ai spanzurat ursuletul", "Au tras 30 de gloante", De-ai muri odata" etc!

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru Speed99):

Poftim?!

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru anad):

1. Ai auzit de cuvantul,, UMOR''?
2. Si ce e in neregula cu lucrurile astea, Domnule Savant?