| anonim_4396 a întrebat:

Care a fost cea mai ferma si drastica decizie pe care ati luat-o vreodata? Eu mi-am facut toata tema la limba matematica, fara sa sar niciun exercitiu si fara sa arunc nici cea mai mica privire la sfarsitul cartii, dupa rezultate. Stiti de ce-am facut asta? Pentru ca n-am avut tema.

38 răspunsuri:
| suităr a răspuns:

Eram in corul scolii si am facut o repetitie in ora mea de sport.Problema era ca eu doream sa joc fotbal cu restul clasei( noi de obicei jucam handball) pana la urma cu inima franta am mers la repetitie.iar dupa aceea, de nervi, am renuntat.

P.S profesoara indrumatoare tipa si ne tolocanea mereu ca nu cantam bine

| suităr a răspuns (pentru 六兆年と一夜物語):

Nu mai cred ca vei iubi ursii dupa acest Pedobear romanesc :Http://i1.wp.com/bancosul.ro/wp-content/uploads/2012/05/ 546523_284234581671353_213336958761116_626233_2045454460 _n.jpg

| anad a răspuns (pentru anonim_4396):

Mai nimic, ucid umorul si e pacat de categoria care ar trebui sa fie amuzanta, umoristica!

| 六兆年と一夜物語 a răspuns (pentru suităr):

Nu merge link-ul.

| suităr a răspuns (pentru suităr):

Nu merge linkul, nu-i asa?

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru anad):

Soarta.

| Seducatorul a răspuns:

Soft!

| SuperMagicSmile a răspuns:

M-am sculat azi din pat.