| anonim_4396 a întrebat:

De ce e lumea asa urata? De ce nu te lasa nimeni sa intri in bloc? Oare ce au de ascuns?

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
62 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ma mir cum de a putut fi adaugata, a mai fost postata de vreo 8-9 ori. big grin

| Doub a răspuns:

Proviziile de mâncare pentru următorii 3 ani.
Şi un cadavru.

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru Doub):

Cadavru? Al cui?

| Doub a răspuns (pentru anonim_4396):

Păi asta e secret.sad

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru Doub):

De mancarea lor expirata nu ma intereseaza, dar cadavrul trebuie sa aflam al cui e si cine il ascunde.Cum facem sa intram?

| LePotato a răspuns:

Da
Exact
De ce? straight face

| Doub a răspuns (pentru anonim_4396):

Hmmm, nu ştiu.
Îi mituim pe toţi.

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru LePotato):

laughing Stiam eu ca nu ma framanta numai pe mine intrebarea asta. rolling on the floor

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru Doub):

Cu ce sa-i mituim? Cu potatoes? big grin

| Doub a răspuns (pentru anonim_4396):

Da, poate ne ajută şi Mad.laughing

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru Doub):

happy

| 7octombrie a răspuns:

Opereaza Kovesi ceva dosar si na.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

de ce imiți lumea? laughing

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

De Rea ce sunt laughing.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Eu nu l-am lasat pe postas sa intre pentru ca nu avea nicio scrisoare pentru mine.

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

omul e destul de supărat pe blocuri, acuma se mai supără și pe tine.

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Nuuu, n-are motiv, eu doar il ajut sa dezlege misterul. laughing Incerc

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru 7octombrie):

Ei opereaza dosarul eu ma gandesc la autopsia cadavrului. laughing

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

cred că cel mai mare coșmar al său e să-l prinzi și să-l închizi într-un bloc. chiar vreau să-i fac asta rolling on the floor

| 7octombrie a răspuns:

Da ce naiba ii asa special cu blocurile astea? laughing

| Anonimuserr a răspuns:

Nu sunt de acord ca un străin să intre în bloc, cine știe ce poate fi în capul acestuia să fure etc.

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

rolling on the floor Moor!

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru 7octombrie):

A fost un special de o saptamana numai cu intrebarea asta la categoria conversatii, adolescenti si T/A. rolling on the floor Cred ca si la dragoste si sex laughing

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru Anonimuserr):

Ai dreptate si tu. happy Fara anonimi! big grin

| 7octombrie a răspuns (pentru anonim_4396):

Si cum suna la categoria dragoste si sex? Astazi in jurul orei 20.00, intr-un bloc cu igrasie si mizerie, a fost surprins un cadavru in timp ce intretinea raporturi sexuale cu tencuiala scorojita de pe pereti. Din cele informate, cauza decesului a fost ruptura anala survenita in urma bolii Alzheimer.

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru 7octombrie):

Ceva de genul.

| Anonimuserr a răspuns (pentru anonim_4396):

Fără fără! laughing Dar oricum atâta timp cât persoana X nu face vreo neleguire nu văd de ce atâta teamă. Dar e de înțeles până la urmă.

| 7octombrie a răspuns (pentru anonim_4396):

N-am somn de 2 zile din cauza blocurilor astea, atat de tare ma framant! laughing

| 7octombrie a răspuns:

Sor'mea pe unde esti?

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru 7octombrie):

Am răpit-o și am dus-o departe, dă două beri și o aduc înapoi.