| SergiuBoss11 a întrebat:

Povestea Miezului
Capitolul 7 Dragostea din temnita

Totul era durere in sufletul Miezului.Puterea pe care o dobandise prin cele mai miselesti cai nu reprezenta nimic in fata iubirii eterne pe care i-o purta printesei. Dragostea ii strafulgera sufletul cu o putere uluitoare,adesea isi strangea pieptul cu mana ca sa suprime aceste sentimente sfasaietoare,dar totul era de necontrolat.S-a hotarat sa-si caute printesa,asadar s-a dus la palat pentru o intrunire cu regele,singurul care stia ascunzatoarea Kamasutrei.
Ajuns acolo, Miezinul fu refuzat de catre rege.Singura solutie era crima, nu avea de ales.Cu toate ca era tatal printesei Kamasutra,Miez nu avu scrupule:se repezi la el sa-i smulga bratul, dar fu oprit de catre garda regala Suck.
Lupta dintre cei doi era gata sa inceapa.Intre timp in temnita,zilele frumoasei printese care initial erau chinuitoare si dureroase devenisera un paradis. Dragostea pentru Miez palise in fata iubirii pentru un baiat simplu, gardian al temnitei.Se potriveau sarmanii.Noptile treceau una dupa alta,iar kamasutra uita usor usor de Miezin.
Intre timp lupta cu Suck incepuse, dar de data asta Miez era clar mai puternic decat odinioara cand fusese capturat.Era un maestru desavarsit al sabiei,acest Suck, dar nici una din loviturile sale nu il putea penetra pe Miez asa ca nu avea de ales.Suck se va arunca in aer sperand ca o data cu el il va nenoroci si pe indragostitul irecuperabil. Miez era stupefiat de aceasta actiune socanta a lui Suck, nu putea evita explozia nucleara asa ca se va apara cu bratul stang.Totul era dezastru in jur, numai Miez era in viata cu toate ca-si pierduse bratul stang.
Va urma...

15 răspunsuri:
| KamaSutra a răspuns:

straight face
Gata cu dragostea pentru Mieeez?
Yeeey! Dau de baut!laughing)

App, nu.i lua in seama pe bagatorii in seama de.aici, ai un talent vizibil la scris, mie imi placehappy

| raMLesS a răspuns:

Bă deja devii enervant cu miezu tau şi cu tot, crează-ţi site sau scrie alt undeva ce întrebare e asta şi ce treaba are cu T/A?

| SergiuBoss11 explică (pentru raMLesS):

BA
In primul rand, ai fi putut evita povestea daca te afecta asa tare.Nici nu mai postez ca poate faci un atac de apoplexie ca Mos Costache si te am pe constiinta.Nu inteleg de ce m-ai gasit tocmai pe mine, persoana pe care sa-ti versi tu frustrarile vietii.Te pune mamicuta ta la teme multe, iar dupa ce le termini iti versi furia pe oricine iti iese in cale.Ba,romanule,nu te-ai fi putut abtine si tu,ba?
In al doilea rand Trivia/Amuzante este o categorie, iar povestea mea este amuzanta, deci se incadreaza in aceasta categorie, pustiule.(momentul in care ramless sufera un adevarat soc deoarece acesta isi da seama ca a urlat din toti plamanii degeaba)
In concluzie, ar trebui sa faca mai multe spitale pentru oligofreni in Romania fiindca s-au inmulti in ultima vremewinking.

| SergiuBoss11 explică (pentru SergiuBoss11):

Inmultit* whatever

| raMLesS a răspuns (pentru SergiuBoss11):

Bă oligofrenule nu am venit eu aici ca să mă înjur cu un copil de 11-12 ani şi sunt sătul când văd că numai asta postezi, lasă tupeul şi taci din gură dacă scrii măcar scrie şi despre mine nu numai despre ăia că deja mă oftic. laughing

| SergiuBoss11 explică (pentru raMLesS):

Si de ce nu te duci, BAA, pe edu.ro ca sa-ti gasesti o activitate potrivita geniului tau nemaivazut?

| raMLesS a răspuns (pentru SergiuBoss11):

Pentru că nu vreau, lasă-ma să mă topesc în linişte.

| SergiuBoss11 explică (pentru raMLesS):

"De ce nu n-i se arata dumnezeu? Adica daca exista. macar sa n-e dea un motiv sa credem in el, chiar sunt confuz ma puteti lamurii va rog?"
asta e o intrebare pusa de tine, nu mai stiu daca am raspuns atunci sau nu, dar iti raspund acum
Ba, pai Dumnezeu nu-ti da nici un semn de rau si hain ce esti.Ranesti sentimentele unui copil de 11-12 ani care a facut o povestioara, confuzule?
Din cauza ca esti confuz iti versi frustrarea pe povestea mea geniala?straight face

| raMLesS a răspuns (pentru SergiuBoss11):

Măcar ştii ce înseamnă a fii frustrat? Nu sunt frustrat, în legătură cu dumnezeu eram confuz în privinţa lui nu în alta.

| SergiuBoss11 explică (pentru raMLesS):

Pai ce sa stiu, ba, la 11-12 ani?

| SergiuBoss11 explică (pentru raMLesS):

Sunt fericit fiindca esti tu aici si stii definitia cuvantului "frustrat".straight facestraight facestraight face.

| raMLesS a răspuns (pentru SergiuBoss11):

Hai baftă, comentează într-una şi lasă-mă odată să mă topesc în linişte

| Suck a răspuns (pentru raMLesS):

Ce-i cu tine Rapunzel? laughing))

| SergiuBoss11 explică:

Cui nu-i place povestea mea sa se duca si sa citeasca 50 shades of Grey si sa ma lase pe mine sa-mi vad de ce-mi place sa fac.

| Mieeez666 a răspuns:

Stii cum o sa arati dupa povestea asta?
https://thefifthwave.files.wordpress.com/2011/03/bouazizidown.jpg
Wait, zici ca bomba nucleara a distrus tot? Deci am ramas singur pe pamant, yeeeee!