| LaughingKarima a întrebat:

STORY TIME! Suck dati o palma! Daisuki tu...dai si tu o palma lui Suck ca sa fie cu noroc.
Partea I
In fata liceului Moon, din London, UK, un grup de tineri asteapta ca ultimul clopotel de intrare sa se faca auzit. In timp ce asteptau, singura fata din grup incepu sa vorbeasca.
Fata misterioasa : "vrem 10 la proiect, o facem ca la carte. Ati inteles?" intreaba ea cu o voce serioasa si cu mainile incrucisate la piept. Primi un 'da' de la fiecare, chiar cand se sunase.
Inauntru, elevii se grabeau sa isi scoata cartile si caietele din dulapuri, unii alergau spre clasa, alti nu aveau absolut nicio grija in legatura cu intarziatul, insemnand ca ei inca stateau pe holuri, vorbind. Totusi, cand usa de la intrarea in scoala se deschise dintr-o data, toata lumea de pe hol parca inghetase.
Un grup de adolescenti, cu o uniforma total diferita de cea a scolii, intra fara nicio grija in scoala. Primii intrati fusesera fata, acompaniata de 5 baieti, 3 in spatele ei, 1 in stanga sa iar altul in dreapta. Nu peste mult timp, alti 4 baietii isi facura aparitia, 2 pe biciclete, alti 2 pe skateboard-uri. Toti din grup, aveau masti negre pe fata, si cate o arma in mana.
Toti elevi erau analizati de catre fata. Fiecare luat in parte si examinat cu privirea. 'Copil in scaun cu rotile, 1 elev in minus.' se gandi ea. 'O eleva in depresie, 2 elevi in minus'. Fata incepu sa inainteze, urmata de baieti.
Suck : "Doar 2, asa-i?" Suck era singurul din grup, care desi era beat in marea majoritate a timpui, tintea mai bine decat cineva care a tras cu mitraliera toata viata, fiind si biciclist, nu e usor sa tragi, si beat si pe bicicleta.
Croampa : "sunt 3, profesoara gravida de langa automat. Daisuki, care clasa?" intraba el, jucandu-se cu biciul sau cu zale metalice.
Daisuki : "clasa de istorie." raspunde ea dupa care se uita la Suck cu o expresie extrem de serioasa. "Suck, uitate la mine." spune ea, baiatul facand ce ii se spusese. "Concentreazate acum. Fata depresiva, baiatul in scaun cu rotile si gravida. Daca ii omori, te omor eu pe tine." spune ea cu un zambet care era inocent si diavolesc in acelasi timp. "Acum, sa incepem.", in acel moment, iadul se dezlantuise in Liceul Prestigios Moon.
TO BE CONTINUED...
Pura plictiseala, din asta a luat nastere aceasta poveste.
Scuze de greseli, voi stiti ca romana mea e cam 'stricata', deci ma iestati puppy dog eyes

30 răspunsuri:
| RainmakerX a răspuns:

Fain!
star

| LaughingKarima explică (pentru RainmakerX):

Mersi si ce ii cu steluta aia artificiala cu ochi?

| RainmakerX a răspuns (pentru LaughingKarima):

E un emoticon laughing

| LaughingKarima explică (pentru RainmakerX):

Dar de ce? Nu vreau stelute artificiale cu ochi, vreau unicorni artificiali fara ochi

| RainmakerX a răspuns (pentru LaughingKarima):

Uite. E vaca dar tot are cornite, poti sa te prefaci ca e un duocorn...s 2 cornite nu 1.
cow

| KillMePlease a răspuns:

yayyay
îi... mişto, da. @.@
big grin

| LaughingKarima explică (pentru KillMePlease):

Yay! Ii place cuiva povestea mea!

| anonim_4396 a răspuns (pentru LaughingKarima):

Nu vreau sa te dezamagesc, dar ei ii plac toate povestile in care e mult sange pe pereti.

| LaughingKarima explică (pentru anonim_4396):

Inca nu am ajuns acolo, Plus eu nu scriu gore. Scriu fantezie, romance, thriller si SF, atat.

| syd2 a răspuns:

Super, de abia acum incep sa le citesc fiindca cum avut avion.

| Suck a răspuns:

Imi place... tipu ala Suck e inegalabil, m-am obisnuit sa scriu mai corect cand sunt beat, cand ma trezesc nu stiu ce o sa faclaughing

| LaughingKarima explică (pentru Suck):

Deci sa nu il omor pe Suck in poveste?

| anonim_4396 a răspuns (pentru Suck):

Siiii...da, vi sa-ti dau palma sau iti dai tu doua. :]]

| SergiuBoss11 a răspuns (pentru anonim_4396):

Ce iubire pura intre acesti doi sacerdoti sacrali si cosmici ai hazului si amuzamentului

| anonim_4396 a răspuns (pentru SergiuBoss11):

Cine?

| Suck a răspuns (pentru LaughingKarima):

Nu, fa-l sa se indragosteasca, macar in povestelaughing

| LaughingKarima explică (pentru Suck):

De cine vrei sa te indragostesti?

| Suck a răspuns (pentru LaughingKarima):

Alege tu, am increderehappy

| Suck a răspuns (pentru anonim_4396):

Ai indrazni sa-mi atingi trupul meu uns cu mir?

| LaughingKarima explică (pentru Suck):

Oooooooo, ma lasa pe mine sa aleg! Nu o sa te dezamagesc sempai! puppy dog eyes

| Suck a răspuns (pentru LaughingKarima):

Fa-ma mandrulaughing

| anonim_4396 a răspuns (pentru Suck):

Da ce-are? Palma se da peste fata, nu altundeva.

| Suck a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu stiu de ce simt ca in poveste ma indragostesc de tinelaughing

| anonim_4396 a răspuns (pentru Suck):

Al 5-lea simt. laughing
Simti prost. Eu sunt sefa, te spulber daca scapi vreun glont gresit.

| Suck a răspuns (pentru anonim_4396):

Nici nu am citit povestea... am citit propozitiile ce contin numele meulaughing

| anonim_4396 a răspuns (pentru Suck):

rolling on the floor nemernic mare ce esti.

| Suck a răspuns (pentru anonim_4396):

Eu nu primesc ordine de la gajicilaughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Oooooo, interesant. Continua ca-i tare. :]

| LaughingKarima explică (pentru anonim_4396):

love struck mersi love struck
O sa o continui, nu stiu cand dar o sa o continui.