| raluca_1923 a întrebat:

1. Aveti webkinz? 2.Cat ati dat pe el? 3. Ce animal aveti?

10 răspunsuri:
| EnnY a răspuns:

Nu am webkinz dar costa intre 30-40 lei la auchan, carrefour din astea

| Floarerosie a răspuns:

Da.am 3 webkinzji.am dat 80 d elei pe unu pe altu 40 si pe altu 70. un zummbuddy o pasare si un ponei

| KiryuZero a răspuns:

Am 91 webkinz am dat 75 si 40 p ele si am multe animale

| mac234 a răspuns:

Si eu am 21 happy am dat 25, 22, 14, 55, pe ele si am mult si am sa-ti spun cateva: magar(retras), soarece, cal de mare, ciuaua ...mai am 2 haine 1 figurina si 2 pachete carti de joc

| scarlet_3936 a răspuns:

1. da. 3 2. 30-40 lei 3. catel dazzle dachsund, hamster mazin sweetie, peste trigger fish happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da.30 si 40. O pasare lil'kinz e robin si un terier alb

| ღღkคrinค19ღღ a răspuns:

Buna, eu am 5. Am un porc spinos, un husky, o camila si 2 pisici. Am dat 35-40 de lei pe cate unu.

Răspuns utilizator avertizat
| kitty_9669 a răspuns:

1.DA 2.am un husky 3.am dat 15 lei pe el

| Puffete a răspuns:

Am 33 Webkinzi! Care a fost primul tau Webkinz? Al meu a fost oaia! Am dat pe ele 14, 20, 45 si 50!