| anonim_4396 a întrebat:

Aveti coduri webkinz?

9 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

1. 19
2. Da de ce nu?
3. Nu
4. Mam lasat demult nu e bine sa te masturbezi

kongeriket
| kongeriket a răspuns:

Tu chiar ai senzaţia că o să ai o avalanşă de useri care să-ţi povestească ei ce fac acasă în intimitatea lor?
Bă nene când o să pricepeţi că sexul şi masturbarea nu sunt lucruri rele (ba dimpotrivă!) dar, pe de altă parte, sunt intime.
Astfel că n-o să vină nimeni să-ţi spună de la ce vârstă se masturbează, cum o face, de câte ori o face şi altele dintr-astea.
E firesc să te masturbezi dar nu e chiar atât de firesc să povesteşti. O faci pentru tine când şi cât simţi nevoia.
Încă ceva şi închei.
Gata, am încheiat.
Salut.

kongeriket
| kongeriket a răspuns:

Dic mă... ai editat întrebarea ca să eviţi furtuna de rahat! Urâtă treabă! Nu se face aşa ceva.

| spad3r a răspuns:

12 da nu.

| VecinaDeLa3 a răspuns:

1.multi
2.nu,nu pot raspunde la intrebari intime
3.nu stiu
4.vezi raspunsul 2 si 3

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Bună.
1 Mulţi
2 Da, de ce nu?
3 Nu
4 Am spus nu
Bye bye!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Să vă informez dragii mei colegi de site care nu aţi apucat să vedeţi adevărata întrebare suna cam aşa:
1) Câţi ani aveţi?
2) Răspundeţi la întrebări mai intime?
3) Vă masturbaţi?
4) Dacă da, de la ce vârstă?
Acest user a etichitat întrebarea... din ce motiv habar nu am, dar sinceră să fiu m-a dezamăgit! sad (nu vreau să se interpreteze greşit, nu am nimic cu tine @tpurotpuro, dar de ce să ne ascundem adevărata identitate, personalitate sub o mască? De ce să ne mascăm defectele când putem să le corectăm?! DE CE?! )
Bye bye o seară faină tutror!

| EvaStar a răspuns:

1)13
2)Da
3)Nu
4)Nu ma masturbez.

| Robertina34 a răspuns:

Cum iti permiti sa ceri asa ceva? Un lucru pe bani si cat o alocatie asteapta pana in data de 15 intr-o anumita luna si imediat ce ai primit-o du-te la Kaufland si i-ati! E bine asa?