| SweetGirl_9963 a întrebat:

Acum jumatate de ora m-am despartit de prieten. cele mai bune prietene ale mele nu stiau cum sa ne desparta mai repede si au reusit. cele doua imi sunt prietene cu adevarat daca mi-au facut asa ceva?cryingcryingcrying
spuneti-mi parerea voastra pentru ca nu mai stiu ce sa cred:cryingcryingcryingcrying

1 răspuns:
| Tania a răspuns:

Nu exista prieteni adevarati.
Ai grija si ca o idee sau un sfat cum vrei tu: nu spune secretele tale nimanui ca devi scavul lui.
Eu zic sa fi mai atenta cu fetele astea si incearca sa le arati ca nu te afecteaza... oricum urat din partea lor, dar si urat din partea prietenului tau care a facut cum a vrut ele.