| ioanabrbn a întrebat:

Buna seara sunt ioana am aflat de la o prietena de-a mea ca fostul s-a despartit de mine din cauza ca crede ca ma culc cu toti baieti dar nu-i adevarat nu as face asa ceva eu ii sunt fidela lui si alt prieten mi-a zis ca s-a despartit de mine din cauza bolii mele nu stiu pe cine sa mai cred va rog spuneti-mi si voi parerea voastra pe cine sa cred pe prietena mea sau pe acel baiat.

Răspuns Câştigător
| Beb a răspuns:

Are dreptate "akasha"

intreba-l pe el si explica-i si ce ai auzit, si ca te doare tot felul de commentarii, u vrei sa stii adevaru happy

4 răspunsuri:
| Shery a răspuns:

Ce boala ai? :-s

| Extasy a răspuns:

Eu as crede cate putin din fiecare...

| amc a răspuns:

Mai bine il intrebi pe fostul prieten al tau. el stie cel mai bine dc s-a despartit de tinewinking

| ioanabrbn explică:

Eu am epilepsie el e sanatos dar el mi-a zis ca ma iubeste si ca ma ia cu rele si cu bune acum nu-i inteleg atitudinea de cate ori incerc sa ii zic sa ne impacam spune ca nu are rost