| σяιgιηαℓ a întrebat:

Ajutor repede! VA rog spuneti-mi de ce cand intru in metin2 mondial asta nou nu-mi apare negustorul de arme si de armuri? plz ajutor

5 răspunsuri:
| Ritz a răspuns:

E posibil sa fie un bug. Inchidel si intra din nou si poate isi revine. Sau daca nu vorbeste cu Gm-ul de pe joc si iti va rezolva el problema.

| DaNy23_6050 a răspuns:

Incearca sa descarci de pe internet client`ul din nou...se poate sa se fi facut update la ceva mai nou...si de aia sa nu-ti apara.

| DjBebe a răspuns:

laughingmaaaaaa,asa e metinul, nu este negustor de armuri si arme.gasesti totul la alte personajebig grin

| σяιgιηαℓ explică:

Ms mi-am dat seama laughing)

| geo_1909 a răspuns:

E blook
sterge caracteru si fa altu sau alt cont