| seedwow16 a întrebat:

Stiti vreau-n metin2 care cresti fffffff repede si sunt ninfe de lvl mai mare in magazine cum ar fi la negustorul de armuri sa fie otele +9 la vreo 100kk la negustorul de armuri ninfa +9 50kk si otravita +9 150kk si altele sabie sirus si altele stiti vreo unul?

Răspuns Câştigător
| sEusebiu a răspuns:

Incearca Metin2Fun cresti repede si sunt arme la magazin +9 cu 500k si armuri +9 cu 4k cresti repede si aproape toti au otel.Este la magazinu general papuci de vant 0 yang masca emotiei 0 yang. pe un caine salbatic omorat primesti 6000 yang.Ma rog e super tare sper ca o sati placa;).
Aici ii site-ul sal downloade-zi
http://www.metin2fun.ro/

| seedwow16 explică (pentru sEusebiu):

Mersi

| seedwow16 explică (pentru sEusebiu):

Dar nu sti si altele? l-am incercat imi place dar vreau sa incerc altul

| Däny_Ðark_1997 a răspuns (pentru sEusebiu):

Deabea astept sa ma joc happy mersi mult ca esti cel mai bun aici happy IL descarc acum prin mega si deabeaaaaaa astept cred ca e supercoollegendarunicbronz

6 răspunsuri:
| sEusebiu a răspuns:

Atunci ii bun Metin2hammer sunt arme neexistente dar primesti direct level 254.
si sunt mounti gratis la magazin si armuri posedate eu il joc si ti-l recomandwinking

| YoMad a răspuns:

Uite aici un metin2 e Pe primul loc in top 100 Skorpion-mt2 ASA scrii pe google si te bagi la albastri o sa-ti placa promit o sa te ajut eu