| AlyN1Boy1SmEcHeR1 a întrebat:

Sall! As. vrea si eu un metin2 da fain in afara de [lunaris, hammer, guabina, empire, fun, ro, united, mondial] ceva mai nou cresti repede, armuri king 1......arme...mai noi!

Răspuns Câştigător
| мямιѕтєяισѕ a răspuns:

Xpubm2 este valmondial tr sa ai cel putin exp de metin si ar mai fi cristesti dar e pvp dar e super pentru mine

6 răspunsuri:
| dianaaaaax a răspuns:

Osiris? Valmondial, Dinamik?laughingVamos, Earth, Tdl `love struck

| AlyN1Boy1SmEcHeR1 explică (pentru dianaaaaax):

OSIRIS cresc greuu Valmondial am juakt Dinamik e pfffff Vamos jucat lvl maxim, earth jucat TDL jucat eram VIP :X ALTCEVA? laughing

| dianaaaaax a răspuns (pentru AlyN1Boy1SmEcHeR1):

laughing) Ro şi gata :*laughing)

| AlyN1Boy1SmEcHeR1 explică (pentru dianaaaaax):

Deci praktik ro e cel mai tare servar rolling on the floor rolling on the floor pe naiba oricum mersii ai incercat! happy

| iullyan22 a răspuns:

Metin tim

| R0b3rT24 a răspuns:

Pot sa iti recomand Metin2GX, Metin2Energy, Metin2 Hammer si multe altele. Incearca