| FzKr a întrebat:

Am 14 ani, 1, 70m inaltime si 56kg...credeti ca e bine pentru un baiat? astept pareri

7 răspunsuri:
| Schnitzel a răspuns:

Esti putin cam slabut dar nu e rau. Adica presupun ca arati ok pentru ca raportul inaltime-greutate e in regula.

Răspuns utilizator avertizat
| ßarbie a răspuns:

laughing esti prea inaltlaughing

| Alexa_9443 a răspuns:

Esti` cam slab avand in vedere ca esti destul de inalt! Acum nu stiu cum pari in realitate :d! E ok

| Ionut_2962 a răspuns:

Mai esti unpic cam slabut si eu am 17 ani 1.72m si vreo 70kg bine eu fac si foarte mult sport si asta iti dezvolta muschi apucate si tu de ceva sport sa mai pui vrei 5-6 kg pe tine bine de muschi nu de grasime laughing o sa fii perfectwinking

| aNdRa_6572 a răspuns:

Mie mi se pare ca arati perfect:* poate daca ai pune cateva kg nu ar strikawinking mi una mi se pare ca arati bine :X