| Helenna a întrebat:

Vreau pareri si din partea baietilor si din partea fetelor. Credeti ca daca sunt fata si am 14 ani si 1.74 e mult? Voi cati ani aveti si ce inaltime? Astept mai mule pareri...

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
4 răspunsuri:
| bodysun a răspuns:

16 ani 1.75 laughing

| elisabethia a răspuns:

Eu am 13 ani si am 1.60
cred ca esti cam inalta.straight face

| CristiB93 a răspuns:

Fi fara grija asa esti tu nu ai ce face si daca nu ar fi normal nu ai putea face nimic, mai sunt copii dinastia foarte inalti nu esti singura, daca Dumnezeu te-a lasat asa asta e.

| MissKarolina a răspuns:

Salut, nu e mult, e super tare, as vrea sa am inaltimea ta (am 17 ani si 1, 65) Ai putea merge la modelling, daca iti place si incepi de mica poti ajunge sus big grin daca nu iti place apuca-te de basket.