| MMlove a întrebat:

Am 14 ani si imi place de un baiat de varsta mea, el pare ca ma place dar nu stiu cum sa ma apropi de el...nu stiu ce intrebari sa-i pun.Ma puteti ajuta?

2 răspunsuri:
| ICHBalexnunu a răspuns:

Daca sunteti in aceeasi clasa nu ar trebui sa fie foarte greu, nu il intreba direct daca te place daca nu te p. va iesi mai uratcrying
Stai mai mult cu el sau unde se duce el du-te si tu ( petreceri filme)daca nu il cunosti prea bine inprietenestete cu o prietena de a lui ca sa va prezinte unu altuia, poti sa il intrebi cei place (filme mancare, muzica genuri de muzica...
Daca lui ii place sa se dea cu skeitu date si tu interesata sau de fotbal cum vrei...
Sper ca te am ajutat, de obicei daca te place va veni el, nu neaparathappy

| MMlove explică:

Nu suntem in acceasi clasa nici macar din acelasi sector, vorbim destul de rar pentru ca mie mi-e rusine sa-l bag in seama, iar el nu o face, cred eu ca daca m-ar placea ar face-o fara ezitare...