| dicualex a întrebat:

Am 17 ani Si ma gandeam sa ma angajez Chelner la o terasa ceva, sunt prezentabil, Sociabil, vorbesc frumos, sunt serios vreau sa stiu care ar fi sansele sa ma accepte? big grin

Răspuns Câştigător
greece12
| greece12 a răspuns:

Nu-ti ramane decat sa te duci sa intrebi,pari omul potrivit. Terase, baruri, locuri unde se bea cafea etc.Sa ai grija sa existe chelneri barbati, ca unii prefera fete, arunci o privire inainte sa intrebi.Si vara,toti cauta chelneri,barmani(inveti repede, nu-ti fa griji), asa ca. BAFTA!

1 răspuns:
Răspuns utilizator avertizat