| Raluca011 a întrebat:

Am avut card la BCR, dar am calcat pe el si l-am rupt din greseala. voi primi altul? [mentionez ca am avut o suma pe acel card dar nu am scos bani] voi pierde suma aceea? va roog ajutor sad

3 răspunsuri:
| Zoe_7457 a răspuns:

Tata lucreaza la bcr :d si a zis ca nu e nici o problema mergi cu cardul rupt cu buletinul si etc tot in locul in care ti'ai facut cardul rupt explici situatia si ce s-a intamplat si vei primi unul nou.nu stie f sigur daca trebuie sa paltesti ceva oricum daca e, este o suma ff mik in jur de 15 20 lei tongue.cat despre banii care se aflau acolo stai linistita nu ii pierzi in nici un caz!

| coxx a răspuns:

Nu. stai linistit
banii tai sunt tot acolo
doar tr sa mg la BCR si sa declari ca s-a rupt
deci nu. nu ai cum
succes!
funda?

| ASIGURATORUL a răspuns:

Cu siguranta nu vei pierde suma. Impreuna cu actul de identitate trebuie sa te adresezi unitatii bancare unde s-a eliberat cardul initial. Succes!