| Raluca011 a întrebat:

Am avut card la BCR, dar am calcat pe el si l-am rupt din greseala. voi primi altul? [mentionez ca am avut o suma pe acel card dar nu am scos bani] voi pierde suma aceea? va roog ajutor sad [dau funda] [scuze categoriasad]

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu pierzi nimic.In maxim de 14 zile vei primi alt card. Daca vrei sa scoti bani te prezinti cu buletinul la banca si poti scoate cit vrei, doar e contul tau.

3 răspunsuri:
greece12
| greece12 a răspuns:

Calmeaza-te.Cardul ia-l asa cum e si du-l la banca, il vor inlocui, sunt obligati.Banii nu-i pierzi sub nici o forma!

Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Vei primi altul, vei plăti pentru el și banii nu i-a luat nimeni de pe card.
Pa, pa.

| clauss a răspuns:

Si eu l am pierdut pe al meu si m am prezentat la banca si in doua saptamani mi a venit altul si aveam ceva bani pe el, asa ca stai linistita