| Ejsofbebwjo a întrebat:

Am făcut un cont de Instagram despre liceul meu, acolo postez tell-uri de pe Tellonym, mesaje anonime ale elevilor, si meme uri, pagina e destul de cunoscută, având 900 de followeri iar liceul are 1300 de elevi, credeti ca as putea avea vreo problema cu directorul sau chiar cu poliția, pagina e urmărită si de o profesoară foarte caterincă, as avea nevoie de parerile voastre Va rog rkebdowepdbjj

2 răspunsuri:
| Sunshine123 a răspuns:

Daca totul ramane anonim nu cred ca poate fi o problema.

| devilshelp a răspuns:

Te admir, jur. Esti ca Gossip Girl in viata reala. Atata timp cat nu folosesti niciun nume nu poti avea probleme. Maxim initialele
Si sa nu vorbesti despre profesoare/director, ci doar despre elevi