| raul230 a întrebat:

Salut fraților! So, mi-am făcut un cont de Instagram laughing am băgat o poza și nu știu ce poze sa mai postez cu mine. Followeri nu prea am. Ceva idei ce as putea pune in biografie? Uitati-va și voi, insta:daniel.calin777

2 răspunsuri:
| GdX a răspuns:

Mai bine ia gramatica si lasa Instagram-ul. Cu ce te ajuta daca pui poze si se uita oamenii la ele? Iti hranesti egoul dar sufletul tot slab va ramane si creierul necunoscator de carte si adevaruri va fi lipsit.

| Caricaturistafaralimite a răspuns:

Amuzante sau citate sau de Crăciun