| Ejsofbebwjo a întrebat:

Cum aș putea genera bani din Instagram? Am o pagină pe care o adminstrez de un an cu 1.500 de followeri si cu 800 de wiews la story, postez zilnic de un an

3 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Cand ajungi pe la 100.000 atunci poate se uita vreo companie pe la tine sa le faci publicitate.

| Andreeush a răspuns:

Eu am 4.000 de followeri și nu scot bani din Instagram. Atâta timp cât nu ești vreo vedetă sau nu faci vanzare unei companii nu vei scoate nici un ban.

| MeMe123 a răspuns:

Cu 1.500 de followeri ce bani vrei sa vezi? Am o pagina de 20k si nu am niciun venit de la Instagram si crede ma ca am continut vizualizat si apreciat de mii de persoane, atat din tara cat si de peste hotare. Ca sa primesti bani trebuie sa si investesti prin crearea de reclame si postarea lor pe diverse categorii de varsta sau audienta.