| Nextone a întrebat:

Am impresia ca nu gasesc nici un fond de ten potrivit pentru mine...sad. Am avut ideal shade de la avon... a fost destul de ok dar acum nu il mai gasesc, acum mi-am luat new stay matte de la rimmel london si nu sunt prea multumita.Am cateva cosuri si tenul gras.Mam gandit sa imi iau de la miss sporty stay matte, oare e bun? ce imi recomandati.Va rog o parere cevahappy

1 răspuns:
| No a răspuns:

Eu folosesc baton corector purificator de la Gerovital Plant.la mine functioneaza happy
P.S. 1. Nu pune mana murdara pe fata
2. Da-ti uneori cu spirt
3. Foloseste prosoape curate
4. Bea multa apa
5. Da-ti cu baton corector ( la mine functioneazawinking )
6. Stai mai mult la aer curat
7. Fi optimista, o sa-ti treaca! Asta-i varsta la care la toti ne mai apar happy