| Nextone a întrebat:

Am impresia ca nu gasesc nici un fond de ten potrivit pentru mine...sad. Am avut ideal shade de la avon... a fost destul de ok dar acum nu il mai gasesc, acum mi-am luat new stay matte de la rimmel london si nu sunt prea multumita.Am cateva cosuri si tenul gras.Mam gandit sa imi iau de la miss sporty stay matte, oare e bun? ce imi recomandati?happy

Răspuns Câştigător
3 răspunsuri:
| madducu a răspuns:

Am auzit ca acesta ar fi bun:http://farmasi.ro/farmasi-stay-matte-foundation-p-12.html
sau daca nu, fdt PerfectWear de la Avon, e super bun;)

| bianca a răspuns:

Http://avon-romania1.blogspot.com/search/label/4.Campania%20curenta

incearca noul fond de ten de la pagina 40 :)

daca mai ai intrebari legate de produsele avon ma poti contacta la avonromania1

| StanculescuMaria99 a răspuns:

Eu iti recomand fondul de ten spuma de la Avon.Este special pentru tenul mai gras si costa cam 25-30 lei(depinde de oferta)