| aannddrraaiiooaannaa a întrebat:

Am nevoie da ajutorul vostru:am banchet de cls a VIII-a si nu stiu cu ce sa ma imbrac. Dar problema este ca eu sunt slaba la 14 ani.Am 42 de kg...help...ideei? dau fundita:*

Răspuns Câştigător
| MadutzaB a răspuns:

Te poti imbraca cu o rochita care sa te avantajeze, ceva gen valonase(nu foarte larga dar nici foarte strimta). Poti lua o fusta cu talie inalta, o bluza in dungi(gen marinaresc) si o centura.Mai poti incerca colanti cu o bluza mai lunga sau un tricou mai lung.Bineinteles toate purtate cu ceva cu toc,gen sandalute, botine, ciubotele(depinde ce preferi).

2 răspunsuri:
| simonna a răspuns:

Pe polyvore au modele foarte frumoase de rochi, dar sunt foarte scumpe, in schimb poti sa-ti cauti o croitoreasa buna ii duci modelul si ti-o face.Bafta

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Parerea mea e ca ar trebui sa iti iei o rochita cu voaluri lungatongue si eu sunt clasa a 8a si am multe prietene care au adoptat masura asta :p bafta funditabatting eyelashes