| CristinaElena96 a întrebat:

Bunaaa am o mega problema
maine am o excursie importanta si nu stiu cu ce sa ma imbrac si cum sa ma machiez? ideei?

Răspuns Câştigător
| Blue_2910 a răspuns:

Te imbraci cu ceva comod tinand cont ca e excursie si trebuie sa te poti misca cat mai usor si linistita mai ales ca nu se stie prin ce locuri ajungi. In ceea ce priveste machiajul sa nu fie prea strident, adica un machiaj oarecare de zi. Ai putea sa cauti si vremea pe net sa vezi daca-ti trebuie si ceva haine mai grosute.

6 răspunsuri:
| MissDelevingne a răspuns:

Impleteste-ti parul ca se poarta! iar daca l-ai avut impletit de ceva timp fa-ti altceva ca sa impresionezi,poarta ochelari de soare cu lentile mari,imbracaminte lejera:tricou comod, pantaloni scurti(lungi de rezerva), adidasi si o haina cu maneca lunga.
e excursie nu e bal.:;

| Madda a răspuns:

Http://www.google.ro/......tp?/imgres

Si sa adaugi un colier cu peace sau alt semn.
Bratarii.
Si niste cercei micuti;;)

Iar make-up :
http://www.google.ro/......tp?/imgres

BAFTA.

| ioana1704 a răspuns:

Imbracaminte comoda si fard discret

| Missy a răspuns:

Un maieu alb/gri simplu si o camasa descheiata in carouri; pantaloni scurti de blugi si balerini/tenesi/sandale. Machiaza-te simplu...

| Scriitoarea a răspuns:

E cald, incearca sa-ti iei haine de vara, iar un machiaz...cat mai natural

| All3Cs4ndr4 a răspuns:

In pantaloni scurti cu un tricou si sandale iar machiaj cu niste roz si putin alb ca sa-l deschizi la culoare fundita?