| Happines a întrebat:

La anul am banchetul si nu stiu cum sa ma imbrac? nu sunt nici grasa nici slaba... nici inalta nici scunda... imi puteti da niste ideei?

Răspuns Câştigător
| scumpik a răspuns:

Offffff si eu am aceeasi problema anul asta...cred ca in primul rand ar trebui sa ne spui cam ce culori ti se potrivesc iar apoi sa vedem... o rochie scurta, fara maneci sa fie un design inovator si indraznet daca vrei sa atragi atentia care merge cu o pereche de sandale elegante dar confortabile in acelasi timp; iar culoarea rochiei o alegi tu, sa ti se potriveasca. sau de asemenea ai putea imbraca un corset cu o pereche de pantaloni stil colanti lungi, negri si cu o pereche de sandale.succes

4 răspunsuri:
| hubbelllllll a răspuns:

Stiu cum e sa ai emoti inainte de bancket :X
eu zic ca merita un efort sa-ti iei o rochita si niste pantofi daca nu poti merge prea bine pe tocuri ea ceva cu tocu mik si comod;)) sau daca nu poti lua o bluza lunga cu colanti;)) sau o fustita un genul asta cu o bluza si o curea :Xhttp://cms.arond.ro/......l_2010.jpg

| Clauditza a răspuns:

Cu o rochie cam pana la genunchi neagra si cu decolteu si cu o 'banda' stralucitoare succes

| olimpiaherra a răspuns:

O rochie pana la genunchi verde cu o funda neagra, daca nu gasesti una buna prin oras, du-te la croitor, succes!

| Happines explică:

Pai imi plac foarte mult culorile mov roz negru