| DelyutzaScumpikutza a întrebat:

Am nevoie de niste idei! Vreau sa fac un video cu colegele mele de clasa si nu stiu ce melodie sa pun. Este pentru banchetul de clasa a VIII-a. Il pregatesc de acum. Vreau o melodie mai melancolica putin. Potrivita. FUNDA!

2 răspunsuri:
| Izaya112 a răspuns:

Eu nu prea cred ca ar trebui ca fi trista sau melancolica da na big grin
Pe urmatoarele melodii ar merge:
Pharrell Williams - Happy
Arctic Monkeys - R U Mine?
Arctic Monkeys - Do I Wanna Know?
Cargo - Calare pe motoare
Cargo - Aproape de voi

| Sadop a răspuns:

Http://www.youtube.com/watch?v=zR7KErA5bqY
Eu melodia aceasta am avut-o şi crede-mă că este foarte potrivită, mai ales dacă faci un videoclip cu poze de pe parcursul celor 8 ani de şcoală.
Lacrimile nu se vor lăsa aşteptate.
Succes!