| Grimalkin a întrebat:

Pe 4 iunie am banchetul de sfarsit de clasa a VIII-a si vreau si eu niste idei de organizare.
As vrea sa ne facem un fel de cadouri/amintiri (nu stiu cum sa le spun), si m-am gandit sa luam tricouri albe pe care sa scriem cate ceva despre fiecare.
In plus, mai am nevoie de idei de invitatii (cautare pe google = 0 rezultate concrete) si alte idei. Help me pleasebatting eyelashes

2 răspunsuri:
| MichelleC a răspuns:

Pai idei de amintiri ar fiiii.
de exemplu:
scrieti pe cate un biletel numele tuturor din clasa.Trageti fiecare un biletel si in functie de ce nume iti cade, acelei persoane ii faci un cadou.Ideea e cade fapt nu trebuie sa se afle de la cine e cadoul pana cand il dai. Sper sa iti placa :d

| Johanna_9281 a răspuns:

Ai putea sa le dai diplome profilor. spre ex. sa-i dai profului x. diploma pentru cel mai bun. ceva de genu