| OanaBoni a întrebat:

Am o intrebare: De ce nu pot sa raspund prima la o intrebare? Si zice ca nimeni n-a raspuns si eu vreau sa raspund si numai peste 10 minute sau mai mult imi arata ca a raspuns altcineva inainte?! Va rog ajutati-ma, va dau fundoi! puppy dog eyes

Răspuns Câştigător
| xtembix a răspuns:

Pana cand se actualizeaza si se verifica raspunsurile.In plus ce are daca nu ai raspuns prima la o intrebare? Nu pierzi nimic, poti sa raspunzi si ultima daca raspunzi bine primesti si funda!winking

4 răspunsuri:
| mistakeofyourlife a răspuns:

Daca ai dat un raspuns acum spre exemplu va aprea pe site peste cateva minute, dupa ce va fi aprobat. De aceea daca tu raspunzi la o intrebare care nu a primit niciun raspuns nu raspunsul tau va fi primul. probabil ca in acelasi timp cu tine sau chiar inainte cineva a dat un raspuns care insa nu era postat cand tu ai scris raspunsul tau. In orice caz nu te ajuta cu nimc dac raspunsul tau este primul. daca dai un raspuns bun, folositor va fi apreciat indiferent daca este primul, al doilea sau ultimul.

| Fllorentina a răspuns:

Asa se intampla! in timp ce tu scrii raspunsul altul poate deja il trimite si att de aia pare in fata ta!

| Emma a răspuns:

Pt ca raspunsese cineva inaintea ta, dar nu se publucase raspunsul.

De ex.eu acum vad ca sunt prima care raSpunde, dar poate cu 1 min inaintea mea a rasp altcineva happy

Sper ca m-ai inteles big grin

Xoxo

| Kimy_8371 a răspuns:

Aceiasi problema am si eu Oanna. Nu prea stiuc e sa spun.cred ca este vorba de o eroare sau ceva de genu asta.