| nosense a întrebat:

Am o probelma cu pc-ul. De la un timp, asa dintr-o data, se inchide de tot, si cand dau sa il deschid, de la butonul din unitate nu se deschide, trebuie sa il scot din priza, il las un minut apoi il bag din nou si se deschide. De la ce o fi?
Si mai am o problema si cu monitorul. Se stinge asa dintr-o data! Cel mai des cand plec dintr-o data de la birou; se inchide monitorul, dar unitatea inca functioneaza, trebuie sa dau restart ca sa mearga din nou.
Deci ceva solutii? happy

Răspuns Câştigător
| DEJ a răspuns:

Pai dupa mine e simplu cand se inchide pc e de la mororasul ala care se invarte ca sa intelegi trebuie sa il schimbi.
Si de la monitor e acolo un cablu apasal mai bine sau schilbal, cumpara altul ok? sper ca tam ajutat :X