| AprilSundayMorning a întrebat:

Am o problema cu sims 3 cand vreau sa ma joc imi apare asa

"Unable to start the game

Device 0 cannot run this title. Your videocard must be set on application-controlled antialiasing. Please check your video card settings."

l-am reinstalat si tot nu merge si asta imi apare de cateva luni si nu stiu ce sa fac am cautat in tot calculatoru (adica numai pe unde am stiut).

Va rog ajutati-ma

Răspuns Câştigător
| KarmaPolice a răspuns:

Ai o problema cu placa video. Depinde ce placa video ai, te duci la settings la ea si vezi sa activezi "anti-aliasing", pune-l pe default.

1 răspuns:
| AprilSundayMorning explică:

Da dar nu stiu unde gasesc placa video!