| CherryKiss a întrebat:

Am o secretie vaginala abundenta si inchisa la culoare. Cine ma poate ajuta? Este semnul vreunei infectii? De precizat ca mi-a trecut menstruatia acum 10 zile si ca inca sunt virgina. Daca este cazul unei infectii, cum o pot trata?

Răspuns Câştigător
| cristu a răspuns:

Buna.happy
nu este nici o infectie, probabil ai racit putin sau se mai intampla din cauza menstruatiei. unele dereglari dar stai linistita ca nu este nimic grav se intampla.doar protejeaza`te gen sa nu stai in frig, pe ciment sau pe jos si sa fie frig.pentru a eviatrea patarea foloseste un proteslip gen discreet.

1 răspuns:
| CherryKiss explică:

Imi pare rau ca nu-ti pot oferi funda, @cristu. nu stiu de ce dar nu ma lasa. dar vreau sa stii ca o meriti. multumesc pentru ajutor