| anonim_4396 a întrebat:

Este normal sa ai secretie vaginala (abundenta) pe slip, chiar daca ti-a venit menstruatia?

4 răspunsuri:
| Rayyy a răspuns:

Bună,
Da, e normal, nu-ţi face griji.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Bineinteles ca e normal si o sa o tot ai! Dar nu e normal sa incurci categoriile, s-ar intelege ca are legatura cu sexul si ca ai o semnificatie ascunsa in intrebare.

| zuziOoO a răspuns:

Da

| miha3la90 a răspuns:

Si eu am o problema de genul asta, si am fost la doctor de vreo 2 ori, iar de fecare data mi-a dat acelasi tratament si nu am rezolvat nimic, asa ca incep sa cred ca este normal, mai ales ca am intrebat si nu mi-a spus ca ar fi ceva anormal