| Adiinnaa a întrebat:

Am parul pana la umeri si as fi interesata de extensii cu clip on din par natural. Gasesc asa ceva pana in 100 - 150 ron?big grin Multumesc! Momentan locuiesc in Arad si as vrea sa imi cumpar in aceasta vara.

1 răspuns:
| melittlelioness a răspuns:

Scumpa mea.am avut eu extensii.In afara faptului k sunt extrem de greu de intretinut cauzeaza firului de par.Mama mea e coafeza si mi.a sp, dar eu nu am ascultata.o.Acum ca stiu nu mi.as mai pune.Pana si capul o sa ti se para mai greu si este greu si la baie si la pieptanat si la arnjat...Gandeste.te ca atunci cand vrei sa iti faci o coada trebuie sa stai 15 min numai sa ascunzi locurile unde sunt lipite.Sunt de asemeane si ff costisitoare, ajungand astfel la intrebarea ta.Nu cred ca ai sa gasesti la pretul ala.

Fundaa?