| coooooo a întrebat:

De ceva vreme imi doresc parul lung.asa ca m-am hotarat sa numai astept si sa-mi cumpar extensii clip-on.Am gasit pe net, dar as dori un magazin in Bucuresti unde ma pot duce eu sa-mi cumpar culoare care trebuie. Stie cineva un magazin in Bucuresti cu extensii?( din par natural preferabil) va rooog

3 răspunsuri:
| CannbalCorpse a răspuns:

Http://www.extensiiparnaturale.ro/
sau
http://www.extensii.com/mese-separate/

Amandoua sunt magazine din Bucureşti sper că te. putut ajuta. O seară bună.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu,lumea isi va da seama si ar fi jenant..pentru tine, am patit asta. tunde-l in fiecare luna cate 1-3 cm. si iti va creste repede si frumos la loc, numai ca trebuyie sa te speli de 2-3 ori pe saptamana pentru asta. asa am citit in reviste, pe net..si mama mi-a zis ca e bine... funda?

| Azazea a răspuns:

Nu e bine sa te speli des pe cap, nu stiu un magazin in Bucuresti, dar eu mi-am luat de pe net extensii naturale, si nu se vede deloc, se imbina chiar bine cu parul meu, si am parul scurt-mediu, asa ca iti recomand, in legatura cu nuanta, toate siteurile au pe cineva care te poate ajuta sa iti alegi nuanta corecta, sau poti sa le specifici ca daca atunci cand primesti coletul, observi ca nu e culoarea ta, sa le poti schimba.