| Ag007 a întrebat:

As vrea sa-mi cumpar extensii de par clip-on de pe net. Se merita? Iti trimit extensii din par natural? Si-a luat cineva de pe net? Daca da de pe ce site?

4 răspunsuri:
| Bondarel99 a răspuns:

Pai te uiti si tu sa fie un site popular si serios si sa stii ca cele naturale sunt destul de scumpe, deci la asemenea preturi nu cred ca si-ar permite sa dea teapa.Ai grija sa nu iei de pe okazii pentru ca de acolo si-a luat o prietena, erau bune extensile dar in loc de 10 i-au trimis 8.

| marylavy a răspuns:

Pai am o colega care si-a luat extensii de 600 lei dar sunt destul de lungi si sunt din par natural de la Bianca Dragusanu de pe net. si le vopseste mereu si par rezistente

| ellena24 a răspuns:

Eu am luat dupa un site buenobia....am fost foarte multumita de calitatea lor.

| zuzucarla a răspuns:

Https://www.google.ro/......ps?/search
Sper sa te ajute acest sait.