| ronaldo5042 a întrebat:

Am un pc cu urmatoarele specificatii: procesor 4400+ dual core adica 2.20, ram 3 gb, placa video nVIDIA 128mb integrata, HDD 80gb.Intrebarea mea este daca merge windows 7 si daca merge bine?

Răspuns Câştigător
| Perry220 a răspuns:

Da iti merge windows 7 pe el stai lin, eu am avut pe vechiul pc care era mai praf ca al tau si mergea destul de binisor... app vezi ca la win 7 ii trebuie cel putin 30 gb spatiu in discul C sau in ce partitie il pui. bft La multi ani!

1 răspuns:
| ronaldo5042 explică (pentru Perry220):

La multi ani si tie! si mrs pentru raspuns