| nykku a întrebat:

Am un Samsung Galaxy y si de câteva săptămâni am ceva probleme cu el! Apare ca se încarcă într-una chiar dacă nu este conectat la încărcător! Cum as putea sa-l repar?

Răspuns Câştigător
| Florin_3378 a răspuns:

Salut in cazu asta ai 2 optiunibig grin incerci sa il resoftezi tu acasa ii cauti aceeasi versiunde de soft pe net si o instalezi in el cu toate ca daca nu te pricepi macar un pic nu merita riscu pentru ca poti sal strici de tot si a doua dul la un service de decodat telefoane ca e mai ieftin decat la reparatii si roaga-i pe baieti sa iti bage softu din nou si cu un 50-70lei mxim telefonul tau e ca nou