| anonim_4396 a întrebat:

Am vazut cateva videoclipuri pe Facebook cu niste persoane care aveau niste mesaje scrise pe mai multe bucati de hartie gen pe o foaie era scris ceva, apoi o arunca si pe cea de dedesubt era altul. Stie cineva cum se numesc aceste tipuri de mesaje sau imi poate da link cu ceva asemanator? Eu nu mai gasesc videoclipurile respective.

Răspuns Câştigător
| AndaAlexandra a răspuns:

Depinde de ce era scris pe ele. Unii scriu mesaje de dragoste, alții triste...
Căuta pe YouTube "story on paper".

| RobertMoon a răspuns (pentru AndaAlexandra):

Mersi de raspuns, e foarte asemanator cu ce caut. Primesti funda happy

| AndaAlexandra a răspuns (pentru RobertMoon):

Mersi mult happy