| Cici4Mici a întrebat:

Am vazut la cineva pe ecran ii aparea niste inimioare care se miscau si dupa aia scria i love you de unde pot sa descarc si eu. PLSSSS.(FUNDA)

Răspuns Câştigător
| DoarOana a răspuns:

@vodamihai. Presupun ca e vorba de poza de la avatar de pe TPU. Cauti pe google o imagine de exemplu cate.gif. "gif" e formatul de animatie, deci e o imagine care se misca.
Ex. http://www.e-dragoste.ro/......-catel.gif
Deschide linkul, salveaza imaginea, mergi la editare profil si incarca noua poza de pe computer.
Daca vrei sa ai o imagine animata la tine pe desktop, atunci poti folosi dreamscene (asta depinde si ce sistem de operare ai - vista xp?). Daca te descurci cu engleza si car de cat cu calculatorul atunci ai putea sa te uiti aici http://www.youtube.com/watch?v=6sdIShXLgBc
Pa, pa

3 răspunsuri:
| DoarOana a răspuns:

Buna vodamihai,
Tu vorbesti de poza de la avatar sau o imagine de pe destop?
Revin cu raspuns daca la randul meu primesc un raspuns.
Pa, pa

| Cici4Mici explică:

O poza de la avatar dar daca gasesti si o imagine de pe destop.

| camernciita a răspuns:

Buna!

cred ca stiu despre ce vb, si din cate imi amintesc o am pe un cd.
daca e lasa msj cu id tau;*