| Barbie a întrebat:

Fundita : Deci am vazut azi la compuri la scoala, aveau ca screensaver ceva balonase care isi schimbau culoarea si care se miscau pe ecran :X sunt adorabile :X:X:: si eu vreau. Fundita cine imi zice cum :*

Răspuns Câştigător
| ionutzel04 a răspuns:

Http://www.softpedia.com/......44716.html daca nu te descurci add:ionut_rld(yahoo)

7 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Si eu le am. thumbs up Trebuie sa ai instalat pe calculator Windows Vista, atunci vei avea si balonase colorate (ele intra in pachet Vista). day dreaming Succes!winking

| DeNyyy a răspuns:

Am si eu acele balonase dar se gasesc numai la windows 7 sau vista

| DeNyyy a răspuns:

In windows xp nu merg. doar in windows 7. sau vista. aceste screen savere sunt incluse in pachetul acestor windows-uri
kiss

| RфZaημtzα a răspuns:

Dai properties, screen saver si iti alegi acolo.big grin:X sunt km toth. asa.

| Barbie explică:

Eu am Windows XP. Numai la Vista merg alea?

| Barbie explică:

@ionutzel04 mersi mult :*:*:*::*:* nu stiu de ce nu ma lasa sa-ti dau fundita straight face. Da lasa iti dau la alt raspunsoh go on sa nu zici ca-s rea big grin